ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

ساخت يك حساب كاربري

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده مورد نیاز است.
نام *
نام كاربري *
رمز عبور *
تكرار رمز عبور *
ايميل *
تكرار ايميل *
كپچا *

حمل و نقل بالاجاده سامان می گیرد

شورای اسلامی با حضور فرماندهی نیروی انتظامی و معتمدین محل، رانندگان سواری، آژانس و مینی بوس را دوشنبه شب گرد هم جمع کرد تا مشکلات حمل و نقل بالاجاده حل و فصل شود.

شورای اسلامی با حضور فرماندهی نیروی انتظامی و معتمدین محل، رانندگان سواری، آژانس و مینی بوس را دوشنبه شب گرد هم جمع کرد تا مشکلات حمل و نقل بالاجاده حل و فصل شود.

بالاخره بعد از پیگیری های برخی رانندگان و بعد از مدت ها شورای اسلامی روستا با حضور فرماندهی نیروی انتظامی بالاجاده  و معتمدین محل ، رانندگان سواری، آژانس و مینی بوس را دوشنبه شب 29 دی ماه 93 در مسجد جامع گرد هم جمع کرد تا مشکلات حمل و نقل بالاجاده به فضل الهی حل و فصل شود. همه راننده هایی که در جلسه حضور داشتند درد و دل های خود را گفتند و از مشکلات موجود صحبت و پیشنهاد های خود را مطرح کردند. تعدادی از رانندگان هم که به نظر می رسد هیچ خدایی را بنده نیستند یا به نوع جلسه انتقاد داشتند و یا به هر دلیل شخصی و غیر شخصی دیگری در جلسه حاضر نشدند. پس از صحبت های فرمانده نیروی انتظامی مبنی بر آنکه شورا تصمیم گیرنده و ما مجری و ناضر برآن خواهیم بود به این نکته اشاره کردند که از روزهای آینده پاسگاه نیز دارای دسته قبض جریمه خواهد شد و مستقلا اجازه جریمه های رانندگی را خواهد داشت.

پس از آن دکتر علی فرخی، ریاست شورای اسلامی بالاجاده به پیشنهاد های خود پرداخت و پس از جمع بندی و صورت جلسه نیروی محترم انتظامی مقررات زیر وضع و به طور آزمایشی به مدت ده روز اجرا خواهد شد:

1-      ابتدا به منظور شناسایی ظرفیت خطوط حمل و نقل بالاجاده تصمیم گرفته خواهد شد و پس از آن به تعداد ظرفیت تعیین شده رانندگانی که تایید صلاحیت بشوند می توانند در خطوط حمل و نقل بالاجاده خدمت کنند.

2-      مینی بوسدار ها برای حضور در این لیست در اولویت هستند.

3-      سواری های بالاجاده به کردکوی ملزم به مسافرگیری طبق نوبت خواهند شد. بدین صورت که چهار راه درمانگاه به عنوان ایستگاه انتخاب و شخصی متصدی نوبت دهی و نظارت برآن خواهد بود.فقط هر سواری ای که نوبتش باشد اجازه دور زدن در روستا و سوار کردن مسافر را دارد.

4-      مینی بوس ها هم روزانه بعد از اتمام سرویس مدارسشان می توانند به عنوان یک سواری در این خط مسافرکشی کنند.با این شرط که به تعداد سواری ها مسافر بگیرند و کرایه شان به میزان سواری ها باشد.

5-      رانندگان تعیین شده برای خط بالاجاده کردکوی ملزم هستند که از ساعت 6 صبح الی 8 شب به بالاجاده ای های عزیز خدمت رسانی کنند.

6-      مبلغ کرایه ها تا ایستگاه بالاجاده کردکوی 700 تومان و تا فلکه اول 1000 تومان تعیین شد و در ضمن کرایه با تاریک شدن هوا به 1000 تومان افزایش می یابد.

7-      رانندگان خطی به هیچ عنوان اجازه کار کردن در خارج خط را ندارند.

8-      رانندگان آزانس هم به هیچ عنوان اجازه مسافر کشی در این خط را ندارند.

9-      در صورت تخطی از این قوانین رانندگان جریمه و امتیاز خط یا آژانس از آنها گرفته خواهد شد.

10-   هم روستاییان عزیز هم بایستی توجه داشته باشند که برای مسافرت های دور تر برای مثال گرگان، فقط و فقط از تاکسی تلفنی روستا استفاده نمایند.

اما از نظر اینجانب با توجه به اینکه امکان تخطی های پنهان وجود دارد و در صورت این تخطی ها آژانس ها بیشترین ضرر را خواهند کرد بهتر بود تصدی امور حمل و نقل به آژانس داده می شد تا مدیریت جامع تری بر حمل و نقل بالاجاده صورت پذیرد.

و مورد قابل انتقاد دیگر ما عدم رسیدگی به خط مینی بوس بالاجاده به گرگان و بالعکس می باشد.پس از بازنشستگی و فروش ماشین آقای فرخی این خط نظم خود را از دست داده است.

به هر شکل از شورای اسلامی و نیروی محترم انتظامی روستا بابت شروع ساماندهی به وضعیت اسفناک خطی ها و حمل و نقل بالاجاده کمال تشکر را داریم و امیدواریم در این راه ایزد منان پشتیبانشان باشد.

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 بهاره 1393-11-02 07:18
نظم دادن و نظام داشتن خیلی خوبه اما تا به امروز که خیلی بی تاثبر بوده!!! غیر از مسن تر ها هیچ کس نوبت رو رعایت نمی کنه!!!
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

1- لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
2- نظراتی را که حاوی توهین یا خلاف قوانین اجتماعی و اخلاقیست، منتشر نخواهد شد.

* نكته: نظرات اعضاي سايت كه به حسابشان وارد شده باشند، بدون نياز به تاييد منتشر خواهد شد.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

لینکستان